HOMESTAGING

Czyli dlaczego dobrze ułożone poduszki zwiększą Twoją szansę na sprzedaż!

Homestaging to szereg działań mających na celu poprawę standardu danej nieruchomości. Wiąże się on z przeznaczeniem określonych środków na poprawę atrakcyjności oferty a co za tym idzie na możliwość uzyskania wyższej ceny za sprzedaną nieruchomość. Umiejętne użycie Home stagingu przekłada się na:

Wpływ na decyzje

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz i zostaje ono praktycznie do końca. Dlatego warto zadbać aby potencjalny kupiec już od wejścia zachwycił się nieruchomością. Istnieje mnóstwo skutecznych sposobów na sprawienie, że sprzedawana nieruchomość będzie lepiej się prezentowała, a my wiemy jak je wykorzystać.

Wzrost wartości

Badania dowodzą, że dobre przygotowanie nieruchomości do sprzedaży podnosi jej wartość średnio o 10% dlatego nasi klienci często się decydują na skorzystanie z tej usługi. Homestaging nie zawsze wiążę się z ponoszeniem znacznych nakładów ale praktycznie zawsze wiążę się ze wzrostem wartości nieruchomości w oczach kupującego a co za tym idzie większą kwotą osiągniętą przez sprzedającego, który skorzystał z usługi homestaging`u.

 

Oszczędność czasu

Średnia długość sprzedaży mieszkania to 3 miesiące. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży potrafi zredukować ten czas o 40 %. To ponad miesiąc. Nie dość, że sprzedający szybciej otrzymuje zapłatę to jeszcze oszczędza na kosztach utrzymania nieruchomości.

Przemyślane inwestycje zawsze się zwracają dlatego zgłoś się do biura Ale Dom. Nasza wiedza i doświadczenie pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zapraszamy

Copyrights © Ale Dom. Wszelkie prawa zastrzeżone.