Film i fotografia

Przedstaw swoją nieruchomość w najlepszym możliwym świetle

Rozwój internetu i środków masowego przekazu sprawił, że nieodłącznym elementem sprzedaży internetowej są materiały wizualne i audiowizualne - zdjęcia i filmy.  Agencje reklamowe kładą ogromny nacisk na to, żeby produkty prezentowane w ich reklamach wyglądały najlepiej jak to możliwe. Czynią tak dlatego ponieważ badania dowiodły, że ludzie kupują oczami. Idąc do restauracji, w menu  niejednokrotnie widzimy pięknie zaprezentowane potrawy, które w rzeczywistości nie wyglądają w połowie tak dobrze jak na zdjęciu. Takie przedstawienie produktu jest kluczem do przyciągnięcia klienta i sprzedaży oferty lub produktu.
 
Podobnie jest w nieruchomościach. Badania przeprowadzone przez portale ogłoszeniowe wskazują, że osoby odwiedzające ogłoszenia spędzają 90% czasu na przeglądaniu ich zdjęć. Bierze się to stąd, że przeciętny człowiek woli własnym okiem ocenić to na co patrzy niż wczytywać się w opis. Wysoka jakość zdjęć i filmów zdecydowanie podnosi zainteresowanie ogłoszeniem a co za tym idzie może podnieść cenę nieruchomości i skrócić czas potrzebny do jej sprzedaży. 

Dlatego klient decydujący się na sprzedaż bądź wynajem nieruchomości za pośrednictwem Ale Dom może liczyć na:
  • Profesjonalną sesje zdjęciową, w której wyeksponujemy największe zalety nieruchomości i ukryjemy jej defekty
  • Film przedstawiający i promujący nieruchomość 
  • Zdjęcia i materiały wideo z drona
  • Obróbkę graficzną tych materiałów
Aby uzyskać najlepszy możliwy efekt, przed zrobieniem sesji zdjęciowej, zawsze zalecamy skorzystanie z usługi home stagingu.
 
Zobacz jak wyglądają nieruchomości na naszych zdjęciach i filmach - jeśli chcesz aby Twoja nieruchomość wyglądała równie dobrze - ZADZWOŃ!