(Symbol 14/GK/2020) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKamionka,
Duża działka nad rzeką! Piękne widoki w cenie!

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą doskonale zlokalizowanej działki rekreacyjnej o powierzchni ok. 8670 m2, położonej w Kamionce - urokliwej miejscowości 20 minut jazdy samochodem z centrum Białegostoku.

Oferowana działka ma kształt prostokąta o przybliżonej długości boków 285m x= 32m. Przez działkę, na 1/3 jej wysokości przepływa rzeka Płoska. Nieruchomość jest usytuowana w cichej, oddalonej od głównych ulic okolicy. Sam dojazd do działki (ok. 1km) odbywa się urokliwą leśną dróżką.

Prąd oddalony jest od działki o 150 m, a właściciele sąsiednich działek wyrazili chęć w partycypacji kosztów dociągnięcia do działek.

Działka położona jest w malowniczym miejscu będącym oazą spokoju w sąsiedztwie terenów zalewowych rzeki Płoska oraz osnowie pięknych podlaskich lasów. 

Idealna propozycja dla osób poszukujących działki na której będą mogły wypocząć i wyciszyć się. W przepięknej, zielonej okolicy spotkamy wiele dzikich zwierząt w tym wiele ptaków mieszkających na terenach zalewowych rzeki.

Zapraszam po więcej informacji i na prezentacje!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
14/GK/2020
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
49 000, 00 PLN
Cena za m2
5, 65 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
PODLASKIE
Powiat
białostocki
Gmina
Zabłudów
Miejscowość
Kamionka
Nr działki
260
Obręb geodezyjny
Kamionka
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Wygląd działki
ZALESIONA
Powierzchnia działki
8 670, 00 m2
Szerokość działki (mb.)
286, 00
Długość działki (mb.)
32, 00
Kształt działki
PROSTOKĄT
Forma własności działki
WŁASNOŚĆ
Droga dojazdowa
LOKALNA DROGA
Rodzaj nawierzchni
POLNA
Uciążliwość okolicy
CICHE

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Jakub Dyszkiewicz

Zapytaj o ofertę